SERVIS, PŮJČOVNA
A PRODEJ
JÍZDNÍCH KOL

BAJKSERVIS Tomáš Trojánek - servis půjčovna prodej

BAJKSERVIS Tomáš Trojánek

O firmě

BAJKSERVIS Tomáš TrojánekBajkservis - Tomáš Trojánek, je firma, kterou jsem založil v roce 2004. Čerpal jsem inspiraci jednak z mých dlouholetých zkušeností a jednak z mé bezbřehé vášně k cyklistice všeobecně, která mě popadla již v útlém věku. S mými "cyklo-kamarády" jsme následně začali podnikat dobrodružné výlety už od patnácti let a po otevření hranic po převratu - hurá do cizích krajů! S vášní k jízdě na kole samozřejmě bylo potřeba umět se o svého miláčka i postarat. To, že jsem v šesti letech rozebíral s taťkou přehazovačku a cupital okolo jeho favoritu, není nic proti tomu, jak jsem si v patnácti kompletně přestavoval svého prvního horského Velamose a tuningoval vše co se dalo - samozřejmě podle možností tehdejšího cyklotrhu a hlavně mé prázdné študácké cyklokapsy. Ovšem roky přibývaly a já se měsíc od měsíce profesionalizoval - a to jak v jízdě na kole, tak i v péči o něj. Mou vizitkou je nyní více jak deset let strávených v přímém kontaktu s koly, ať už za prodejními pulty obchodů, nebo v jejich cyklistických dílnách.

Celý článek...


Servis a opravy jízdních kol

BAJKSERVIS Tomáš TrojánekKvalitní výbava cyklistické dílny - toť podpora úspěchu. Jsem si vědom toho, že v dílně nesmí chybět profi vybavení schopné opravit téměř jakékoliv závady. Vím, že špatný klíč starou matici ještě více ožvýká a proto používám kvalitní nářadí renomovaných značek Park Tool, Kovys, Cyclo tools, a pokud vím, že nářadí potřebuje obměnu, neváhám ani vteřinu.

Vlastním širokou škálu všech typů speciálních "udělátek", abych byl schopen de- i na-montovat a opravit jak ty nejmodernější, tak i ty nejstarší typy kol! Samozřejmě s výjimkou veteránů z dob předminulého století - na to jsou zas specialisti jinde. Zkrátka vaše kolo vyjede z "cykloboxu" vždy usměvavé - rozuměj umyté, vyčištěné, naolejované a připravené potěšit a podráždit všechny vaše smysly. A to i v případě náročných oprav i drobných seřizovacích manévrů...

Nově servisuji i odpružené vidlice Suntour a hydraulické brzdy Hayes, Shimano, Avid, Formula, Tektro a Magura.

Celý článek...


Půjčovna jízdních kol a doplňků

sKELLY'S Axis RedNabízíme trekingová kola Kelly’s Axis - velikosti 17”, 19”, 21”. Všechna kola jsou kompletně seřízena a vybavena zámkem.

Cyklodoplňky

  • cyklistické helmy - velikosti S, M, L
  • dětské vozíky Azub pro 1-2 děti, max. 40 kg
  • cyklomapy - Benešovsko, Podblanicko, Posázaví

Celý článek...


Prodej jízdních kol

Objednávkový prodej po odborné konzultaci

Zajišťujeme objednávkový prodej jízdních kol a cyklistických doplňků značek:

Dle typu objednávky dodací lhůty od 1 do 30 dnů (ovlivněno skladovými možnostmi a dodacími termíny výhradních dovozců).

Pokud u nás zakoupíte nové kolo, máte první garanční prohlídku zdarma a následný servis s 20% slevou.

 


Kontakt

BAJKSERVIS Tomáš Trojánek
Pavlíkova 1528
Benešov u Prahy
256 01

IČ: 49529641
DIČ: CZ7509120564

Tel: +420 776 098 062

Pondělí - neděle 8:00 - 21:00 hod
(vždy po telefonické domluvě)

Celý článek...


2005-2017 © BAJKSERVIS Tomáš trojánek | realizace: fullvent